Príďte! Poradíme, poslúžime!

Istá pani Antonyová si chcela otvoriť účet vo VÚB, znepokojovala ju však webová stránka www.skandalna-vub.sk. Rozhodla sa preto, že pôjde "priamo k prameňu", čiže do VÚB!
 

18.03.2005 zaslala takúto prosbu o informáciu na VÚB, a.s., služba Kontakt, na adresu kontakt@vub.sk:

Vážené dámy a páni!

Chcela by som si otvoriť účet vo VÚB. Znepokojuje ma však webová stránka www.skandalna.vub.sk.  Čo si o nej myslieť? Je pravdivá, alebo to je len nejaká recesia? Kto je to ten p. Tomko? Za vysvetlenie vopred ďakujem.

Antonyová Zuzana
 


22.03.2005 dostala odpoveď:

Vážená pani Antonyová,

Vašu správu zasielame kompetentným pracovníkom, ktorí Vám zašlú stanovisko.
S pozdravom
Erika Parašínová
eparasinova@vub.sk

 

24.03.2005 prišla odpoveď z ombudsman@vub.sk:

Vážená pani Antonyová,

vzhľadom na prebiehajúci súdny spor sa nebudeme vyjadrovať k webovej stránke www.skandalna-vub.sk.
So želaním všetkého dobrého
Ing. Kristína Kovaničová, manažér pre komunikáciu s klientmi
kkovanicova@vub.sk

 

Pani Antonyová nebola spokojná s takouto odpoveďou a ešte toho dňa svoju prosbu
zopakovala:

Vážená pani Kovaničová,

údajný p. Tomko zverejnil údajný rozsudok, v ktorom mala VÚB stiahnuť žalobu ohľadom webovej stránky www.skandalna-vub.sk. Pretože sa tým skončilo súdne konanie, nič Vám nebráni v tom, aby ste sa mohla vyjadriť k uvedenej stránke. Vaše vyjadrenie potrebujem k tomu, aby sa odstránilo nepríjemné psychické pnutie v mojej rodine. Väčšina mojich príbuzných má účty vo VÚB a teraz nevedia, čo majú robiť. Ak by sa ukázalo, že VÚB naozaj porušuje daňové zákony, ako to uvádza nejaký p. Tomko na tejto webovej stránke, potom by určite zrušili svoje účty vo VÚB.
Zatiaľ predpokladajú, že ide zo strany VÚB len o reklamný trik, VÚB takto púta pozornosť na svoje služby. Manžel si myslí, že p. Tomko je obyčajný podvodník a doklady na webovej stránke sú sfalšované. Moje kolegyne v práci si myslia, že p. Tomko má pravdu, keď tvrdí, že VÚB je zločineckou organizáciou. Svoje účty už zrušili. Aká je pravda, prosím Vás pani Kovaničová o takú odpoveď, aby sme to v rodine vyjasnili, chceme mať pokoj.

Antonyová Zuzana


Pani Antonyová už nedostane z VÚB žiadnu odpoveď. "Ombudsman" Ing. Kovaničová ju sprosto oklamala. Súdne konanie o webovú stránku www.skandalna-vub.sk sa začalo podaním žaloby VÚB a skončilo "tichým" stiahnutím žaloby VÚB! Žiadne "súdne konanie" sa nekoná a Ing. Kovaničovej naozaj nič nebráni, aby vec objasnila. Dokonca, ani keby sa súdne konanie konalo, ani toto nebráni vedeniu VÚB objasniť svojim klientom, že VÚB je slušná banka, že neporušuje zákony, a že p. Tomko podvádza. Záležitosť len dokazuje úbohosť a morálnu degeneráciu papalášov vo VÚB! Zároveň je tu dôkaz, že pre vedenie VÚB nie sú vítaní klienti, ktorí dokážu samostatne myslieť, ktorých nemožno ľahko klamať, podvádzať a okrádať! Potrební sú len hlúpi a tupí klienti, ktorí nedokážu logicky uvažovať. Okrádať a podvádzať takýchto klientov je pre papalášov VÚB veľmi ľahká záležitosť, ktorá im pôsobí doslova rozkoš. Že vedenie VÚB pokladá svojich klientov za ťažkých debilov, sa môžu presvedčiť samotní klienti VÚB tak, že sa spýtajú na túto webovú stránku na niektorej z vyššie uvedenej e-mailovej adrese VÚB.

Poučenie:

Jedinou účinnou obranou je okamžité zrušenie účtu v zlodejskej VÚB.   
  

Dušan Tomko